Úspěšný víkend v SCS Software

Před pár dny začal nový event na World of Trucks, jehož cílem je propagace aktuální sezóny závodů ETRC, kterých se účastní i SCS Software se svým pojízdným návěsem. Event byl také podpořen zlevněním všech svých produktů na Steamu, což dohromady mělo za následek umístění Euro Truck Simulator 2 v žebříčku top 10 nejhranějších her na Steamu v daném čase.

Novinka 1 Novinka 2

O velkou podporu se zasloužily také komunity Truckers.FM a TruckersMP. Na Twitteru Truckers.FM se uskutečnila kampaň #WOTRweekend, kde jste mohli vyhrát dárkové poukazy nebo DLC na Steamu za vytváření screenshotů z eventu. Vývojáři věří, že přesně taková aktivita na sociálních sítích utvrdí firmy jako Krone nebo Goodyear v tom, jaký marketingový potenciál má komunita kolem ETS2, díky čemuž se snadněji získávají licence na další DLC. Jak je možné vidět na těchto statistikách, příspěvky označené #WOTRweekend dohromady vidělo přes 200 000 uživatelů.

Novinka 3 Novinka 4

Mezitím v kancelářích SCS Software proběhl již dříve avizovaný den otevřených dveří v rámci 4. ročníku festivalu Open House Praha, kde si mohli návštěvníci prohlédnout celé kanceláře a popovídat s vývojáři. Této příležitosti pochopitelně využili hlavně místní, nicméně jeden fanoušek přiletěl až z Moskvy, jen kvůli této akci, nebo přijelo také několik fanoušků z Německa. Jak taková prohlídka zhruba vypadala se můžete podívat na videu níže.

Novinka head

Zveřejnit odpověď