Oznámení přepracování Německa pro Euro Truck Simulator 2

Sotva vyšly aktualizace 1.31, vývojáři už poodhalují plán na další. Čeká nás jedna z dlouhodobě nejžádanějších novinek, a sice přepracování celého Německa v základní hře.

Novinka 1

Nepůjde to ale tak rychle, jak se může zdát. Oblast Německa je obrovská, větší než jakékoliv dosud vydané mapové rozšíření a vývojáři nechtějí zpomalit vývoj nových DLC. Na předělání Německa byl proto určen malý tým, který postupem času předělá i zbytek mapy v základní hře. Jak můžete vidět na screenshotech níže (vlevo aktuální podoba, vpravo nová podoba), změny zahrnou zejména nové textury, vegetaci a odstranění největších vizuálních chyb, některá města či křižovatky však budou upraveny od základů.

Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6 Novinka 7

V aktualizaci 1.32 nás čeká první fáze této proměny, přičemž vývojáři budou postupovat ze severu na jih. Vše bude samozřejmě zdarma součástí aktualizací pro všechny vlastníky ETS2.

30 comments

  1. Možno budem za debilného hnidopicha, ale v tom treťom new pri tom moste, keď už obmenili celú krajinu novšími modelmi, tak mohli i tie tri domečky pri rieke za novšie modely domčekov. Možno som fakt hard core detailista a náročný hráč, ale myslím že mám ešte priemerné požiadavky kvality, oproti požiadavkám typu veľa kľukatých ciest, ťažšie cesty jak to písal typek na ETS2 fb na tento článok a má najviac likov 😉

Zveřejnit odpověď