Znovuotevření kalifornské dálnice v American Truck Simulator

Hráči American Truck Simulator se po dlouhé době mohou opět projet po celé slavné dálnici SR 1, vedoucí podél kalifornského pobřeží, díky hráčům, kteří se v nedávném eventu postarali o odklizení masivního sesuvu půdy, kvůli kterému byla dálnice neprůjezdná.

Novinka 1

Samotný event byl po dosažení původního cíle 500 000 zakázek prodloužen ještě o pár dní, takže jak můžete vidět na obrázku níže, doručeno bylo dohromady 552 516 zakázek. 34 780 hráčů splnilo komunitní úkol (doručit 5 zakázek) a 28 087 z nich dosáhlo na osobní limit minimálně 15 zakázek.

Novinka 2

Tato čísla, spolu s velmi pozitivní zpětnou vazbou, jsou pro vývojáře jasným signálem, že hráči chtějí více podobných eventů. Sice se jich vzhledem ke své náročnosti na přípravu nedočkáme tak často, ale v SCS Software postupně vylepšují své postupy pro rychlejší vývoj. Do zahájení dalšího eventu si zatím můžeme užívat získané nátěry na tahače a další odměny.

Novinka 3

10 komentářů

          1. O tom Volvu na Big Sur nateru se vi uz delsi dobu a spekulovalo se o tom na foru SCS, ale pak prisla Pavlova selfie pred budovou Navistaru a lidi zacali spekulovat o znacce International a trucku Lonestar. Na obou modelech SCS drive pracovalo, Volvo VNL se ve hre pred vydanim objevilo v par screenchotech a v upoutavce. Nekde jsem cetl, ze SCS ceka cesta do USA kvuli nahravani zvuku pro ten novy truck, je mozny ze tim novym truckem muze byt ,,konecne“ Volvo a Pavel mohl vyuzit teto cesty a navstivil Navistar ohledne vyjednani dalsi licence, nebo tim dalsim truckem bude Lonestar od International, nebo to muze byt uplne jiny truck, nez ocekavame, treba jenom dalsi model od PACCAR.

Napsat komentář