Turistická místa v rozšíření Beyond the Baltic Sea pro ETS2

V dnešní várce screenshotů z připravovaného rozšíření Beyond the Baltic Sea pro Euro Truck Simulator 2 se podíváme na turistická a obecně známá místa, která dotváří autentičnost celého prostředí. Ve skutečnosti je takových míst tisíce, vývojáři jich však musí vybrat jen několik desítek, nejen s ohledem na měřítko mapy, ale také na náročnost jejich tvorby.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12
Novinka 13 Novinka 14

9 comments

      1. Jj vím, ale ve hře už je ikona speciální přeprava a v tom Stream videu scs software ukazovali to DLC přepravoval se tam nákladní vrtulník a podle mě už to DLC mají s poloviny hotové jediné nedostatky co sem tam viděl pár chyb a nedodělaná doprovodná vozidla chybělo jim označení s vlajky a majáky escort vehicle oversize load

        1. Tu ukazku jsem videl, muselo to bezet na novejsim updatu, nez 1.31, protoze tam byla i znacka, odkazujici na silnici US 550, ktera je tedka soucasti hry diky updatu 1.32. Jenom ty dodavky jako doprovodna vozidla mi pro ATS nesedely. Co jsem koukal na youtube na videa, tak v USA pouzivali velke pickupy, nebo SUV doplnene napisem oversize load a oranzovymi majaky.

Zveřejnit odpověď