Vychází DLC s vesmírnými nátěry pro Euro Truck Simulator 2

Jak jste si určitě všimli, vývojáři z SCS Software postupně zpomalili vydávání stažitelných balíčků s kosmetickými předměty. Hlavním důvodem je zavedení kosmetických odměn za plnění World of Trucks eventů, nicméně další tematické balíčky budou stále občas vycházet, jelikož o ně hráči projevují zájem.

Tentokrát přichází balíček Space Paint Jobs Pack, který obsahuje 6 tematických nátěrů na tahače a 2 dekorační předměty do interiéru. Můžete si jej koupit na Steamu za 1,99 € (~50 Kč) kliknutím na obrázek níže.

Space Paint Jobs Pack


Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.


Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3

17 comments

  1. Okej máme tu už kabely k návěsu, vlaječky na okénka, blbůstky do interiéru, tak mě napadá ještě jedna věc a to úprava interiéru spacího místa. Přeci jenom teď to vypadá strašně sterilně. Myslim, že u nového Meďáku leží alespoň pohozená deka. Vim, že je to prakticky k ničemu, ale nějakej polštář,deka, na vrchní postely batoh, či visící kalhoty či mikina, prostě aby ta kabina dostala nakovej ten finální dojem, že člověk fakt jede, pracuje, spí v tom kamionu 😀 Asi tak no, tak jsem si zas jednou vylil srdíčko 😀 😀

Zveřejnit odpověď