Oznámení rozšíření Washington pro American Truck Simulator

V nedávné novince nám vývojáři ukázali pár screenshotů z dosud neoznámeného rozšíření pro American Truck Simulator. Nyní už není pochyb, že se jednalo o rozšíření Washington, které právě dnes bylo představeno.

Stát Washington byl samozřejmě z hlediska aktuálního rozšiřování mapy ve hře logickou volbou, jednak kvůli pokrytí celého západního pobřeží USA a také kvůli dokončení celé scénické silnice US 101, po které se dostanete z Washingtonu až do Los Angeles.

Novinka 1 Novinka 2

Jako v každém státě se vývojáři zaměřili na typické krajiny, vesnice, průmysl, města a přístavy, aby dosáhli co nejautentičtějšího zážitku. Níže si můžete prohlédnou několik dalších screenshotů z vývoje, které zároveň budou během následujících týdnů a měsíců přibývat.

Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Washington do seznamu přání:

8 komentářů

      1. Teoretický, ak dokompletizujú (možno už majú, viď ich má byť vo firme viac ako 150 ľudí) dva tímy po 10 vývojarov map a 10 modelárov objektov k ním, čo je spolu 40 ľudí, 20 vývojarov a 20 modelárov, tak by mohli stihnúť Texas i za rok 🙂 Dokonca by s Texasom mohli byť dve DLC, v prvom severný Texas s Oklahomou, v druhom južný Texas s Louisianou. Ale cenovo by každé stálo 17.99 eur, tak ako v ETS2 🙂

        1. Par lidi na SCS foru navrhovalo rozdeleni Texasu na 2 DLC. Mne osobne to prijde jako blbost, spis bych s jeho vyvojem jeste pockal, treba by se mezitim stacil zformovat jeste jeden mapovaci tym. Ale je mozne, ze SCS bude chtit udelat Texas po Utahu, par naznaku v editoru mapy bylo (znacky dalnic a SCS si vyznacovalo hlavni silnicni tahy na podkladove mape). Navic pokud se nepletu, tak v Texasu je sidlo znacky Peterbilt, tak je mozne, ze prave i z techto duvodu tam SCS miri.

Napsat komentář