Upoutávka na nové mapové rozšíření pro Euro Truck Simulator 2

O dalším mapovém rozšíření pro Euro Truck Simulator 2 vývojáři už relativně dlouho nemluvili, ale nebylo pochyb, že se na něm pracuje. Ve skutečnosti se rešerše začaly připravovat již více než půl roku před vydáním posledního rozšíření Pobaltí.

Vývojáře sice stále ještě čeká spoustu práce, nicméně dostalo se nám alespoň krátké a vtipné upoutávky, ze které je poměrně jasné, jakým směrem se rozšíření vydá. Zároveň se můžeme těšit za několik týdnů na oficiální oznámení a následně na pravidelné informace se screenshoty z vývoje.

14 komentářů

 1. Ach jo. místo aby začli pořádně makat v SCS a něco udělali s grafikou, dali tam nový, pořádný engine, kde by byli kamiony v HD textuře, okolí a další drobné věci vyladili na maximum, aby ta hra opravdu stála zato, tak se radši seberou a vypustí další NESMYSLNÉ rozšíření map! Boha jeho, chcete mi říct, že Vám víc jak 3 měsíce trvalo udělat něco nového pro ETS2 a k velkému překvapení to není pohrání si se hrou, ale další mapy?
  Doufal sem, že SCS má na víc i díky velké základně hráčů. Ale tímhle neustálým obcházením základních funkcí ve hře, nemluvě o správném fungování kamionů (poslední přidaný kamion MAN!, který jezdí už 4-5 let v reálu), akorát ztratíte své fanoušky. Začněte už konečně něco pořádně dělat na hře, a ne jenom přidávat nesmysly. Ani se nebudu zmiňovat, že SCS je česká firma a česká mapa? – zcela tristní…

  1. Koukám že o vývoji té hry víš kulové že? Na vylepšení hry se pracuje. Kdyby jsi to sledoval, tak by jsi věděl že (a teď si nejsem uplně jistej) v updatu 1.35, případně 1.36 dojde k přechodu na DirectX 11 z nynějšího DirectX 9 a to bude dost zásadní posun díky kterému bude moct dojít k lepší grafice, vykreslování vzdálenosti atd. Dál tvrdit že nic nepřidávají po funkční stránce je taky nesmysl. V poslední době například náhodné události, objížďky (zatím jen ATS), nová fyzika, realnější vykreslování zrcátek, vlastní návěsy atd. To se ti zdá jako málo? A k české mapě – ano je tristní, ale uvědom si že byla dělaná v době vydání ETS2 a SCS se od té doby dost posunulo a bylo řečeno několikrát že se postupně staré části mapy budou předělávat aby odpovídaly současné kvalitě mapových DLC na které tak nadáváš, ale díky nim se SCS směrem k mapování zlepšuje. Nehledě na to že právě i díky těm DLC se SCS o tu hru stále stará.

  2. Hochu, hochu… tady se nesmí kritizovat – tady musíš jen chválit 😀
   Ale zrovna k přidání nových map jsi tedy v kritice dost vedle, protože Evropa nekončí u Baltu ale až na Urale a Kavkazu…na druhé straně Španělsko/Portugalsko už by si taky zasloužily být ve hře.
   A nové mapy jsou potřeba, ne, že ne; sice přicházejí zoufale pomalu (obzvlášť v ATS), nicméně se SCS musí přiznat, že jsou čím dál dokonalejší a krásnější, to zase tedy jo !

      1. Samozrejme, som si vedomý, že to robia zadarmo. Preto to nie je životne dôležitá téma a radšej nech robia nové mapy, aby si zarobili a popritom robili starú mapu. Len si myslím, že keď už sa do toho pustili, mali by to robiť tak, ako je to v DLC. Tak či tak, urobia osvieženie mapy, ale o 5 rokov sa k tomu i tak musia vrátiť a urobiť kompletný rebuild. Či už urobia osvieženie mapy a až potom rebuild, alebo ísť rovno rebuild, vyjde časovo rovnako. U Nemecka by som si prial typickú nemeckú architektúru, nemecké firmy, nemeckú reklamu a pod… 🙂

Napsat komentář