Začíná event „One Truck Family“ na World of Trucks

Nová sezóna šampionátu FIA ETRC se blíží a k té příležitosti začíná nový event na World of Trucks.

Novinka 1

Všechny závodní týmy musí své závodní tahače neustále přesouvat mezi svými základnami, testovacími okruhy, opravnami a dalšími místy. Tyto tahače nelze legálně na silnici provozovat, takže se přemisťují na speciálních návěsech, a proto přicházíte na řadu vy.

Úkol:

 • Doručte externí zakázky s každým z 10 návěsů se závodními tahači ETRC. Pro bonusové odměny doručte dané zakázky do alespoň 5 různých destinací. Destinace se mění každé tři dny (v 7 ráno), počínaje Paříží, přičemž přehled destinací můžete sledovat na hlavní stránce World of Trucks.

Zakázky:

 • z Prahy: tým Buggyra Racing – Adam Lacko + Oliver Janes
 • z Mannheimu: tým Hahn Racing – Jochen Hahn
 • ze Stuttgartu: tým Schwabentruck – Stephanie Halm
 • z Mnichova: tým Truck Sport Lutz Bernau – Antonio Albacete
 • z Berlína: tým Reboconort Truck Racing Team – Eduardo Rodrigues
 • z Brém: tým SL Trucksport – Sascha Lenz
 • z Kolína nad Rýnem: tým Reinert Racing – René Reinert
 • z Bratislavy: tým Tankpool 24 Racing – Norbert Kiss
 • z Frankfurtu nad Mohanem: tým Don’t Touch Racing – André Kursim
 • z Amsterdamu: tým EK Truck Race – Erwin Kleinnagelvoort

Základní odměny:

 • Achievement na World of Trucks
 • Kšiltovka s motivem ETRC do interiéru

Bonusové odměny:

 • Speciální achievement na World of Trucks
 • 1 ze 3 modelů závodních tahačů v měřítku 1:50 s motivy ETRC 2018 do interiéru
 • Hrnek s motivem ETRC do interiéru
 • Závodní nátěr pro všechny tahače
Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktualizace 1.34.0.34 pro ETS2 a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získané předměty lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Datum ukončení eventu zatím nebylo stanoveno.

35 comments

 1. Zdravím, tady vypátrat fórum nebo něco, to je za trest, napíšu to tedy tady, snad to nevadí…
  Poslední dobou, mi začala zamrzavat hra, když jedu s přívěsem nebo bez, asi po cca 180km hra zamrzne po dobu 1-2minut, poté mě to kickne, po čekání fronty mi to spadne a napíše to: An application fatal error! Do you want to send crash.log file to developers? Ano/Ne
  V singlu mě to dá zpět a necrashne mi to
  No a to je vše, vůbec nevím co dělat, kdysi mi to vůbec nedělalo, mám DLC Scandinavia, Vive la France, Heavy cargo pack, Italia, Special Transport a going east, který jsem koupil se samotným ETS2, počítačem by to být nemělo, prosím o radu, děkuji moc

 2. ten even nie je zly ja ho nemozem hrat koli zruseniu podpory Steamu na Vistu Tak hram hru iba v PACHE 1. 4. 1. co je uz zastarale Nemali to prestat podporovat co je Mozno ZLE ROzHODNUTIE mohli este zarobit na STEAME viac penazi na DCL a vsetkom Moznom mozo niesom sam co sa musel vzdat Hrania Euro truck simulatora 2 na Steame Mali mat aj nahradnu alternativu aby sa Dala Hra Hrat

 3. Ahoj, mám dotaz…chci vzít zakázku na ETRC a po připojení na WofT mi napíše: Tvůj modifikovaný tahač nebo návěs je příliš dlouhý na počáteční pozici zakázky WofT. Prosím použij jiný tahač nebo návěs . Poté pokračuj v zakázce.

  mám poslední verzi 1.34, použil jsem tahače Volvo FH16 a MAN euro6 a nic, nwm kde je chyba…Děkuji za odpovědi

 4. Takže chlapi , máte 15 destinácii a 10 miest :

  z Prahy: tým Buggyra Racing – Adam Lacko + Oliver Janes
  z Mannheimu: tým Hahn Racing – Jochen Hahn
  ze Stuttgartu: tým Schwabentruck – Stephanie Halm
  z Mnichova: tým Truck Sport Lutz Bernau – Antonio Albacete
  z Berlína: tým Reboconort Truck Racing Team – Eduardo Rodrigues
  z Brém: tým SL Trucksport – Sascha Lenz
  z Kolína nad Rýnem: tým Reinert Racing – René Reinert
  z Bratislavy: tým Tankpool 24 Racing – Norbert Kiss
  z Frankfurtu nad Mohanem: tým Don’t Touch Racing – André Kursim
  z Amsterdamu: tým EK Truck Race – Erwin Kleinnagelvoort

  a stýchto miest musíte odniesť zákazku do Paríža ak to s plníte tak vám ukáže 10 z 10 complet event a 1 z 5 complet destínacií , čiže do každého mesta stých 15 a to stačí 5 po 10 zakaziek treba doručiť .

  Od pondelku je na rade od 7 ráno Bratislava a tým pádom Paríž už nebude platný a preto treba tých 10 zákaziek do káždej tej destinácie spraviť čim skorej ale stačí len stých 15 destinácii iba do 5 doručiť po 10 zakáziek a máte to na komplet , čiže 50 zákaziek do kopy a máte to na 100 %

  1. Pravděpodobně nemáš pravdu. Přímo na WoTru se píše „For an additional reward, complete a minimum of one delivery to at least 5 different destinations“, respektive „Pro bonusovou odměnu dokončete alespoň jednu zakázku do 5 různých destinací“, takže není potřeba 50 zakázek jak uvádíš a platí to co jsem psal níže.
   Matoucí může být, že se na WoTru zobrazí 1 z 5 destinací až po odjetí 10 zakázek, ale to je kvůli tomu, že kdyby hráč odjel jen jednu zakázku do 5 různých destinací, tak by tam měl rovnou 5 z 5 a měl by tedy splněno, což by ale nedávalo smysl protože nepřevezl všech 10 návěsů.

   1. Musím do každé dvakrát? Pro bonusové odměny doručte dané zakázky do alespoň 5 různých destinací. To znamená že všechny zakázky musím doručít znova do nové destinace nebo stačí jen jedna. Chápu že první část splním tím prvním doručením všech zakázek a pokud chci bonus tak z těch měst budu pokaždé všechny zakázky muset doručit do nové destinace?

    1. Pro základní odměny stačí 10 zakázek (pokaždé s jiným návěsem) třeba jen do jedné destinace. Pro bonusové těch destinací musí být alespoň 5. Stačí jen jedna zakázka do každé destinace. Takže to může být např. 6 zakázek do jedné destinace a 4 zakázky do jiných destinací. Nebo třeba 2 zakázky do 5 různých destinací. Nebo 1 zakázka do 10 různých destinací.

Zveřejnit odpověď