Začíná soutěž #IDriveDAF s Euro Truck Simulator 2

Před několika dny dostal Euro Truck Simulator 2 neoznámený patch pro současnou stabilní verzi 1.34. Jak si mnozí všimli, obsahuje unikátní nátěr „Pure Excellence“ na tahač DAF XF Euro 6 a vybrané návěsy, který zároveň naleznete v současné testovací verzi aktualizace 1.35.

Novinka 1

Důvodem je vzájemná propagace mezi společnostmi SCS Software a DAF Trucks. Na Steamu přibyl balíček nazvaný „I Drive DAF Bundle“ obsahující kromě základní hry ještě DLC DAF Tuning Pack. Vzhledem k probíhajícímu týdennímu výprodeji na Steamu si rovněž můžete pořídit všechny produkty od SCS Software za zvýhodněnou cenu.

Novinka 2

Kromě výprodeje začíná také soutěž, kde 5 z vás může vyhrát balíček produktů s motivy DAF a SCS Software.

Pravidla soutěže:

 1. Důkladně si prohlédněte propagační video DAF Trucks.
 2. Vytvořte screenshot svého tahače DAF (XF105 nebo XF Euro 6) na podobné lokaci jako ve videu.
 3. Umístěte svůj screenshot na Twitter nebo Instagram s hashtagem #IDriveDAF. Nezapomeňte sledovat a tagnout oficiální profily na Twitteru (DAF Trucks, SCS Software) nebo na Instagramu (DAF Trucks, SCS Software).
 4. Pokud se chcete zúčastnit soutěže přes Facebook, označte tlačítkem „To se mi líbí“ stránky DAF Trucks, Euro Truck Simulator 2. Svůj screenshot umístěte s hashtagem #IDriveDAF do příspěvků oznamující tuto soutěž na obou zmiňovaných stránkách.
 5. Můžete se zúčastnit i vícekrát, pokaždé ale s jiným screenshotem. Posíláním stejného screenshotu na stejné sociální síti/stejné facebookové stránce vícekrát budete vyloučeni ze soutěže, ovšem umístění screenshotu na více sociálních sítí je povoleno.
 6. Modifikace jsou povoleny, pokud obsahují motivy DAF nebo neznačkové objekty.
 7. Jakékoliv úpravy soutěžních screenshotů mimo hru jsou zakázány.

Přehled výher:

 1. Model tahače DAF (1:50) + mikina, tričkokšiltovka/čepice s motivy SCS
 2. Bunda DAFmikinatričko s motivy SCS
 3. Cestovní taška DAFmikina, sada tričekkšiltovka/čepice s motivy SCS
 4. Polokošile DAFsada De Luxe hrnků, nebo sada termosek (bude ukázána na zítřejším streamu) a svačinový box s motivy SCS
 5. Model tahače DAF (1:87) + batůžekklíčenka s motivy SCS

Uzávěrka soutěže je 4. 6. 2019 (01:59). Nezapomeňte zároveň zítra od 17:00 sledovat stream na oficiálním Twitch kanále nebo na vývojářské Steam stránce, kde budou vývojáři (Alex, Carthoo a Nemiro) jezdit s tahači DAF, rozdávat klíče/předměty a komunikovat s diváky.

Novinka 3

2 comments

Zveřejnit odpověď