Vychází tahače Renault T pro Euro Truck Simulator 2

Na sociálních sítích SCS Software jste v posledních dnech mohli zaznamenat mnoho příspěvků všemožnými způsoby upoutávající na nový tahač pro ETS2. Poté, co se obdobné příspěvky začaly ukazovat i na sociálních sítích a oficiálních stránkách Renault Trucks, už nebylo pochyb, o co jde. Po více než třech letech od prvního screenshotu v jedné novince a dlouhých vyjednáváních se konečně můžeme projet v nové řadě tahačů Renault T, jak ve své původní podobě z roku 2013, tak v té letošní, úplně nejnovější.

Co se týče variability, k dispozici jsou 2 kabiny, 6 podvozků, 6 motorů, 7 převodovek, 5 interiérů, spousta doplňků a jako obvykle je vše součástí aktualizace zcela zdarma. Takže pokud náhodou nemáte povolené automatické aktualizace hry na Steamu, hurá do toho.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

21 comments

  1. Asi píchnu do vosího hnízda ale mě se to vozítko nelíbí.Ale asi to bude tím,že preferuju US Trucks.ETS2 vůbec nejezdím,naposledy někdy více jak před rokem jsem to zapnul a to ještě náhodou.Navíc to už ani nemám namontovaný v počítadle.Prostě mě to připadá stejný.Ano u těch americký by se dalo taky argumentovat,že jsou stejný ale není to pravda.Porovnejte si třeba Lonestar International (ten je krásnej),Mack Anthem,PB389,KW900.Jistě třeba KW T680 či PB 579 nebo Freightliner New Cascadia jsou si trochu podobný ale furt to nevypadá jako když to vozítko „narazí do zdi“.

Zveřejnit odpověď