Vlaky a tramvaje v rozšíření Road to the Black Sea pro ETS2

Jedno z témat, které vývojáři v rámci nadcházejícího rozšíření Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulator 2 ještě nepředstavili, jsou kolejová vozidla. Vlaky a především různorodé tramvaje doplňují celkovou atmosféru jednotlivých míst, jak se můžete přesvědčit v dnešní várce screenshotů níže pořízených z měst Kluž, Galați, Jasy a Temešvár.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Road to the Black Sea do seznamu přání:

28 comments

 1. morrelo

  tak jako co se tyče GPS navigace tak v ni nejsou všechny super hlášky co reálná GPS v sobe má kor pan Liška 😀

  a těm tahačům co se tyče ETS2 – Euro trucku takže mi chceš říci že tito značky LIAZ , TATRA a ŠKODA XENA nejsou EU tahače ? pokud vím tak Tatra jezdi do dnes i jako tahač .

  a nebo se radši budou strkat do ETS zahraniční tahače které stejně časem hráče umrzej a poohlížeti se po něčem lepším . bavíme se pouze o ETS .

  ———————————————————————————————————————————————————————–
  Mohal

  ve skutečnosti dnes a denně potaš ještě Liazku a tatru 815 a Phonix 6×6 jezdi denně . záleží kde žiješ že je nepotkáváš 🙂 a Škoda Xena už se moc nevidí to je pravda

  1. Hlas Pavla Lišky je licencovaný a tudíž se samozřejmě oficiálně použít nesmí, můžeš si ho ale stáhnout jako mod. Nic to ale nemění na principu hlasové navigace, která funguje správně se standardními pokyny v češtině jako u skutečných navigací.
   Od kdy se Liazka, Tatra 815 nebo Phoenix používá pro MKD? Však nemají ani točnici pro připojení návěsu. Vzhledem k zaměření ETS2 je absolutní nesmysl tyhle tahače, nebo spíš náklaďáky, dávat do hry.

   1. Od kdy se Liazka, Tatra 815 nebo Phoenix používá pro MKD? Však nemají ani točnici pro připojení návěsu. Vzhledem k zaměření ETS2 je absolutní nesmysl tyhle tahače, nebo spíš náklaďáky, dávat do hry—– Na tohle jsi přišel kde??To ti je deset let nebo co?LIAZky byly první tahače se zakrytými schůdky, Tatra tahače byly vždy na velmi těžké náklady…….bude dobré si něco nastudovat, než napíšeš hloupost

    1. Než napíšeš hloupost, tak by ses mohl zamyslet nad tím, o čem se bavíme. Bavíme se samozřejmě o současnosti, o obsahu pro ETS2. To, že tady za minulého režimu (s určitým přesahem) jezdily Tatry nebo později Liazky pro MKD samozřejmě ano, ale ETS2 pokud vím není simulátorem historie. Nebo máš snad pocit, že by dnes tyhle tahače byly běžnou součástí vozového parku dopravců MKD?

        1. Proboha, ty si fakt stojíš na vedení nebo nevim. Bavíme se o MKD a ty pošleš agrotahač 😀 Ano, existují sedlové varianty pro Tatru, to ale neznamená, že se používají pro MKD.

         Víš co je mezinárodní silniční přeprava? Hraješ vůbec ETS2? To není agrotruck ani jiné sedlové speciály. Zkusíme to jinak – představ si, co vše ETS2 obsahuje za typy návěsů a jejich varianty, doubly, HCT apod. A teď mi ukaž příklady, jak to tahá Liazka, Tatra 815 nebo Phoenix 6×6, které tady omíláte. Nebo ideálně prosím ukaž příklady, jak to má nějaká MKD ve svém vozovém parku pro tyhle účely. Pokud najdeš jen pár vzácných příkladů, tak přesně proto to nemá smysl přidávat do ETS2, ale spíš nenajdeš žádné.

    1. Co to s tím má společnýho,že je to Česká firma.To jako myslíš,že několika desítkám čechům to budou dělat česky a dalším statisícům cizinců,potencionálním kupcům jejich produktů která tu naši převálcuje několikanásobně musí stačit titulky?Ach jo.Ještě bych k tomu něco dodal ale je to stejně zbytečný.Kde nic není ani ………. nebere

        1. Nauč sa angličtinu ty cap starý 🙂 (ak tá 35 nevyjadruje tvoj vek, ale máš menej ako 35, tak za starý vymeň slovo mladý :D)

    2. Ty asi moc marketingu a celkově moc prodeji her atd.. nerozumíš co?
     Nevím jak ti to můžu vysvětlit, ale představ si, že kdyby to bylo česky tak se na to bude koukat jen pár Čechů a možná pár cizinců když to bude s titulky a když to je anglicky tak se na to kouká hodně cizinců, ale i Češi, protože většina umí anglicky…
     To, jestli je to Česká nebo Nizozemská firma je úplně jedno.

       1. tak čeština je základ hry ta se dnes a denně přidává skoro do všech her to není žádná novinka . a myslíš hlasovou GPS která je absolutní nesmyl a blbost která není ani podle googl mapy přesná ? 😀 ale dětem a některým jedincům to stačí a jsou s toho hotový a mají s toho 2 vánoce .

        já měl na mysli výroba českých tahačů třeba jako LIAZ , Tatra či Škoda Xena .

        1. Jak google mapy souvisí s hlasovou navigací ve hře? Herní mapa není kopie reálné mapy.
         A co mají tihle výrobci tahačů společného s dálkovou kamionovou přepravou, která je základem pro ATS/ETS2?

        2. Český tahače by byly jistě pěkným zpestřením. Ale kolik jich ve skutečnosti vlastně jezdí po silnicích? Osobně si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy nějaký potkal. 🙁
         A to je trošičku sleduji neb můj táta pracoval v Jabloneckém LIAZu řadu let a jako kluk jsem se tam byl i jednou podívat. A Rally Dakar (dříve Pařiž – Dakar), byly u nás sledované. 🙂
         Ale jinak žiješ Trucker 35 asi v pohádce a měl bys přehodnotit svůj pohled na svět. 🙂

        3. „scs leze cizincům do zadku a na vlastni lidi z Čech totálně kašlou“ volič SPD? 😀 si hanbou normálnych vlastencov, ktorí to majú narozdiel od teba v hlave poriadok 😉

        4. Jak už bylo mnohokráte řečeno tady či jinde na internetu, SCS Software je česká firma, vyrábějící celosvětové produkty. Je tedy logické, že jejich jazykem, kterým oslovují veřejnost, je angličtina, které dokáže porozumět většina jejich zákazníků.

         „Česká podpora hry taky žádná“ – komunikoval jsi s nimi někdy přes podporu na oficiálních e-mailech? Protože jestli ne, tak by bylo dobré si uvědomit, že v té firmě pracují i češi, kteří mohou případně pomoci.

         V dnešní době již čeština standardem rozhodně není a v nových hrách jí, dle mého názoru, spíše ubývá, protože přirozeně vyrůstají generace, které se anglicky učí již od základní školy.

Zveřejnit odpověď