Vyhlídková místa v rozšíření Idaho pro American Truck Simulator

Při hraní ATS nebo ETS2 už se vám určitě častokrát stalo, že jste se chtěli podívat na nějakou historickou budovu či scénický výhled, ale buď to nebylo možné kvůli času na doručení zakázky nebo třeba z hlediska dopravní situace na daném místě. V rozšíření Idaho pro American Truck Simulator bude představena nová funkce, která vám to pohodlně umožní.

Výtvarníci a tvůrci mapy vynakládají značné úsilí, aby herní svět byl co nejhezčí, mnohdy ale kolem jejich práce projedete během pár sekund, aniž byste vůbec měli šanci se rozhlédnout. Proto vývojáři přicházejí s novou funkcí vyhlídkových míst, která bude poprvé použita právě pro Idaho. Na mapě budete moci najít několik takových míst (v navigaci označené fialovou hvězdou), kde zastavíte, a po jejich aktivaci se spustí „cutscéna“ s ukázkou nějaké zajímavé oblasti kolem vás, ať už přírodní či umělé památky nebo různé usedlosti a průmysl.

Novinka 1

V tuto chvíli se stále jedná o experiment. Pokud se ovšem bude nová funkce líbit, vývojáři uvažují nejen o jejím použití v dalších místech, ale také o jejím rozšíření o další prvky – např. popisky, podrobnější fakta o tom, čím je dané místo zajímavé, nebo vytvoření přehledu navštívených míst, kde si budou moci hráči znovu cutscény přehrát a připomenout si, kudy všude jezdili.

Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Idaho do seznamu přání:

4 comments

Zveřejnit odpověď