SCS Software ukončuje svůj e-shop se značkovým zbožím

Začátkem roku 2017 se v SCS Software rozhodli vyzkoušet provozování vlastního e-shopu s různorodým zbožím na motivy jejich her a samotné společnosti. Nyní, po třech letech fungování, dospěli k závěru, že je na čase přesunout se k jiným oblastem.

Novinka 1

Za tu dobu prodali tisíce kusů zboží a potěšili mnoho fanoušků. Přestože neočekávali, že by tržby z prodeje generovaly značný zisk, počet objednávek nebyl nikdy dost velký na to, aby udržel zaměstnance na plný úvazek, a naopak pro zaměstnance na částečný úvazek bylo zařizování objednávek (jejich příprava, expedice a veškeré papírování) příliš zatěžující. Po zvážení všech faktorů tedy dojde k oficiálnímu ukončení e-shopu 1. 12. 2020 v 01:59. Veškeré objednávky zadané po tomto datu nebudou přijaty.

Potěšující zprávou ovšem je, že nyní začal kompletní výprodej skladu, takže si na e-shopu můžete pořídit mnoho různých produktů za zlomkovou cenu, od mikin až po hrnky.

Novinka 1
Novinka 2
Novinka 3
Novinka 4

Po ukončení e-shopu budou v SCS nadále tvořit produkty se svými logy, nicméně namísto toho, aby je prodávali a nechávali vyrábět ve velkém, je budou příležitostně rozdávat jako odměnu za nějaké soutěže, na různých akcích či dobrovolným pomocníkům.

Zveřejnit odpověď