Přepracované přístavní město Calais v aktualizaci 1.39 pro ETS2

Čtvrtý největší přístav ve Francii a pravděpodobně nejvyužívanější přístav v Euro Truck Simulator 2 se dočká svého kompletního přepracování v nadcházející aktualizaci 1.39. Kromě přístavu dostane nový kabátek samozřejmě i samotné městečko Calais.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Ve skutečnosti je přístav v Calais obrovský a vývojáři se snažili tento dojem zachovat i v mezích měřítka hry. Oproti původní podobě tak dostane spoustu nových modelů, včetně bran, terminálů, ramp pro trajekty a plotů. Zásadní změny se dočkal také vjezd do přístavu a tam, kde dříve byl jednoduchý kruhový objezd, je nyní větší objezd s křižující silnicí přímo nad ním.

Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

A nezapomnělo se samozřejmě ani na okolní silnici a dálnice, které spojují přístav s městem. Nyní mnohem více odpovídají skutečnosti, včetně realističtějších nájezdů a sjezdů z dálnic. Samotnému městu Calais zůstalo podobné rozložení, nicméně dostalo se mu nového vzhledu díky aktualizovaným texturám terénu i silnic, nové vegetaci, nahrazeným modelům apod.

Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12

11 comments

  1. To záleží. Dřív rozhodně platilo, že je lepší si PC sestavit sám. Dneska už to většinou nedává moc smysl, v mým případě dokonce vyšlo levněji koupit si hotovou sestavu než kdybych si ji skládal sám. Navíc sestavení PC v mnoha obchodech z jejich komponentů stojí pár stovek, někdy dokonce zdarma. Takže prostě záleží, co přesně za PC, co přesně za komponenty, co přesně za obchod, ale obecně bych řekl, že rozdíl mezi sestavovanou a hotovou bednou bude minimální. Výhoda hotové sestavy je, že je na celej komplet záruka, a člověk prostě nemusí řešit že něco špatně zapojí apod.

   1. Podľa mňa je lepšie si poskladať PC sám a presne viem akú značku, aký model, s akými parametrami som tam dal. Na niektoré komponenty je záruka aj 3 roky a keď kúpiš poskladaný PC tak asi je záruka len 2 roky a je zalepený takže ani bedňu nemôžeš otvoriť, či? Ja som si tak poskladal môj PC a ide bez jediného problému už 5 rokov. Myslím si, že vybrať komponenty a poskladať to nie je zložité, dal som to bez problémov na prvý krát. Tak prajem veľa šťastia a veľa FPS na plných detailoch 🙂

    1. Alza.cz – osobně nemám potřebu dělat reklamu velkému hráči, kterým je právě tato známá firma, ale zmíněné téma sestavování počítačů lze hezky rozebrat na jejich službách, kde si vybere v podstatě každý:

     1) Netuším, jaké konkrétní komponenty bych měl koupit, ale vím, na co budu PC používat, jaké značky zhruba preferuji a kolik do toho chci dát peněz = již hotová PC sestava nebo služba „Sestavení PC na míru“ (999 Kč)

     2) Vím přesně, jaké konkrétní komponenty chci, ale nechci si doma PC sestavovat sám = služba „Montáž PC komponent“ (399 Kč)

     3) V IT se orientuji a PC si doma zvládnu sestavit – nakoupím si u nich komponenty, vše si sestavím sám a ještě ušetřím pár korun za výše uvedené služby

     Při využití sestavení PC Alzou je záruka 3 roky na celou sestavu, kterou dostanete bez plomby, takže v případě potřeby můžete upgradovat např. grafiku bez toho, aniž by to ovlivnilo záruku ostatních komponent v dané sestavě. Stejně tak je k dobru i jejich servis, kdy garantují případnou opravu PC do 10 pracovních dnů. 😉

Zveřejnit odpověď