Milionová dálnice v rozšíření Colorado pro American Truck Simulator

V nadcházejícím rozšíření Colorado pro American Truck Simulator budete potkávat spoustu různorodých památek a unikátních míst tohoto pestrobarevného státu, nicméně jedna konkrétní oblast láká řidiče z celého světa.

Novinka 1

Americká silnice US 550 se táhne mezi Novým Mexikem a Coloradem a slouží jako důležité spojení mezi těmito dvěma státy. Jedné části této trasy se však přezdívá „Million Dollar Highway“ (volně přeloženo jako „Milionová dálnice“). Proč zrovna tento název není jasné – někde se uvádí, že vybudování jednoho kilometru této silnice stálo milion dolarů nebo že její půdní výplň obsahuje milion dolarů ve zlaté rudě, v každém případě se zde na necelých 40 km nachází neobvykle nádherné výhledy a propasti, které si navíc budete moci užívat při projížďce po klikaté a často nebezpečné silnici.

Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6 Novinka 7
Novinka 8 Novinka 9
Novinka 10 Novinka 11

A pokud vás zajímá, jak to celé vypadá v pohybu, můžete se podívat na následující ukázku z jízdy po této silnici.

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Colorado do seznamu přání:

6 comments

  1. Moc pěkné. Spadnout (sjet) ze silnice do kaňonu, ale asi nebude možné?
    Né že bych to chtěl nebo zamýšlel, ale pro ten pocit při jízdě je to rozhodující.
    Pokud ta možnost nebude (budu si vědom neviditelných mantinelů), určitě mě nebude „chytat úzkost“ z té hloubky pode mnou a větší opatrnost při jízdě, abych to tam náhodou nepřeklopil. (o jeden malý zážitek méně). 😉

      1. A to je myslím škoda. Ochuzuje to hru o dost „dobrý“ zážitek. I kdyby to nemělo končit destrukcí na dně kaňonu (když si to majitelé značek nepřejí, aby jejich miláčci utrpěli škrábanec na laku), ale nějakým střihem a opětovným postavením na silnici. stálo by to za to. No nic, stále budeme v bezpečí truckových „rodičů“.

Zveřejnit odpověď