Oznámení rozšíření Heart of Russia pro Euro Truck Simulator 2

V posledních několika měsících jste si mohli všimnout pár menších či skrytých upoutávek na další mapové rozšíření pro Euro Truck Simulator 2, které je na řadě po Iberii. Fanoušci spekulovali hodně a často tipovali správně, každopádně nyní už je to oficiální. Po zaměření na jihovýchod Evropy nás tentokrát čeká úplně opačný konec, protože další mapové DLC se bude jmenovat Heart of Russia a zavede nás až do Moskvy a jejího širšího okolí.

ETS2 - Heart of Russia logo

Aby hráči neměli přehnaná očekávání, vývojáři upřesňují, že jejich ambicí není zahrnout celou evropskou část Ruska v rámci jednoho projektu, což by vzhledem k rozsáhlosti daného území ani nebylo reálné. Současným cílem je shora dosáhnout části řeky Volha a zdola řeky Oka. I přesto bude velikost zpracovaného území srovnatelná se současně největším rozšířením Iberia, které se právě finalizuje. Níže si již můžete prohlédnout první várku screenshotů z tvorby rozmanitého ruského prostředí, nicméně mějte na paměti, že se jedná o velmi ranou fázi vývoje.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12
Novinka 13 Novinka 14
Novinka 15 Novinka 16
Novinka 17 Novinka 18
Novinka 19 Novinka 20
Novinka 21 Novinka 22

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Heart of Russia do seznamu přání:

7 comments

  1. Super zpráva! I když musím přiznat, že jsem přeci jen trochu zklamán, že to nebude Balkán. Doufám, že ho vývojáři mají v plánu. Přeci jen když se člověk podívá na tu současnou mapu, tak je to takové poslední prázdné místo, které není úplně na periferii – obklopené Itálií, Rakouskem, Maďarskem, Rumunskem a Bulharskem. Navíc si myslím, že by to bylo místo pro hodně hráčů atraktivní a bohaté na přírodní i kulturní dominanty. Ale nevadí, „Srdce Ruska“ bude taky fajn 🙂 těším se.

    1. Taky jsem čekal spíš ten Balkán jako další DLC, ale Rusko taky super 🙂 už to nebude jen tzv. na skok, když tam člověk zajede…Jen otázka jak to bude s ním…respektive jak se do něho dostaneme? Průjezdnou trasou, kterou už známe z Pobaltí, kde jsou hraniční přechody v Lotyšsku či Estonsku a nebo přidají alespoň severní část Běloruska…No uvidíme, každopádně já to bez nového PC nedávám dál, jak už jsem to tu kdysi psal, chce to nový stroj…

Zveřejnit odpověď