Oznámení rozšíření Texas pro American Truck Simulator

Sice se vše momentálně točí kolem blížícího se vydání rozšíření Iberia pro ETS2, mezitím však vývojáři pracují na několika dalších mapových rozšířeních zároveň napříč oběma projekty. Dnes dochází k oznámení rozšíření Texas pro American Truck Simulator, které se tak připojuje do řady za Wyoming a hned vedle nedávno oznámeného Heart of Russia pro ETS2.

ATS - Texas logo

Texas je druhým největším státem USA podle rozlohy i počtu obyvatel a nabízí množství unikátních atrakcí či památek pro návštěvníky i místní obyvatele. Od měst přes pláže, hory a pouště až po různorodý průmysl, rozmanitost tohoto státu je jednoznačná. Níže si již můžete prohlédnout první várku screenshotů z tvorby tohoto rozsáhlého území, nicméně mějte na paměti, že se jedná o velmi ranou fázi vývoje.

Novinka 1
Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6 Novinka 7
Novinka 8 Novinka 9
Novinka 10 Novinka 11
Novinka 12 Novinka 13
Novinka 14 Novinka 15

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Texas do seznamu přání:

2 comments

  1. Mrknul jsem na mapu a jen tak orientačně zjištoval délku trasy z Texasu do Washingtonu.Při předpokladu,že bude ve hře město Beaumont (jeví se jako možný aspon podle mě) tak cesta právě z tohoto města do Bellinghamu bude fakt mazec.Nějakých 2420 mil to u mě znamená skoro 2 a půl hodiny čistýho času.To už docela slušnej časovej usek.

Zveřejnit odpověď