Rozhovor s Pavlem Šeborem ve Fight Club #101, informační sekce o ETS 2

Server Games.cz si pozval do svého pravidelného pořadu a zároveň podcastu Fight Club Pavla Šebora, ředitele nám všem dobře známé společnosti SCS Software (za tip děkujeme našemu věrnému čtenáři semir123. Pavel Šebor se na začátku rozpovídal o historii samotné společnosti, a poté už se pochopitelně povídalo hlavně o Euro Truck Simulator 2.
Kvůli omylu na straně Games.cz ovšem není rozhovor k dispozici z videozáznamu, nicméně díky jednomu z diváků, který si onen podcast nahrával, si můžeme nyní rozhovor alespoň poslechnout. Naleznete jej na tomto odkazu a začíná v čase 8:09.

A na závěr se ještě malá poznámka k webu. Mnozí z vás již zjistili, že postupně pracujeme na informačních sekcích o Euro Truck Simulator 2, kde v tuto dobu můžeme nabídnout několik zajímavých přehledů a užitečných tabulek ze hry. Snažíme se doplnit informace o všech nejdůležitějších součástí hry, momentálně pracujeme na tahačích a návěsech. Pokud náhodou objevíte tyto informace někde jinde, téměř jistě je okopírovali 🙂

Zároveň jsme na základě častých dotazů vytvořili na fóru vlákno, kde můžete informovat o chybách, které v ETS 2 objevíte, a my o nich, samozřejmě spolu s vaším nickem, informujeme vývojáře, a pokud bude chyba řešitelná, v příštím updatu ji možná naleznete opravenou.

Zveřejnit odpověď