Patch 1.2.0 pro Euro Truck Simulator 2 ještě nevyjde

Vývojáři chtěli vydat připravovaný update 1.2.0 pro Euro Truck Simulator 2 již dnes, ale bohužel ještě není zcela připraven. Během posledních dnů testování stále vývojáři nacházejí chyby s každou novou testovací verzí a po náročném zvážení všech okolností se nakonec dohodli, že by bylo nezodpovědné vydat patch s chybami. Patch je ovšem téměř hotov a měl by být vydán během příštího týdne.

A nyní trochu k jinému tématu. Vývojáři rovněž uvažují o vytvoření prvního DLC pro hru – rozšíření mapy asi o tucet měst. Abychom to ujasnili, dřívější projekty jako ETS, GTS nebo UKTS měly všechny pod 20 měst, takže jakmile přijde na takovýto nápad, jedná se ze strany vývojářů o nemalé úsilí a rovněž investice. S tím tedy souvisí i několik otázek:

  • Byli byste ochotni tolerovat zpoplatnění DLC a museli si ho tedy koupit?
  • Podpořili byste vývojáře na projektech jako Kickstarter nebo Indiegogo, které vývojářům pomohou financovat rozvoj a zároveň si tak DLC předobjednali?

Vývojáři jsou nyní na rozcestí. Jsou odhodláni Euro Truck Simulator 2 nadále zlepšovat, ale zároveň musí také začít nový projekt, aby se firma udržela a aby měli nové hry, které by se v následujících letech prodávaly. Davové financování pomocí zmíněných projektů může výrazně přispět růstu týmu a jejich vývojářským schopnostem nebo třeba napomoci vývoji jejich nových her, které by se tak vytvářely s většími ambicemi a rychleji. Pro vývojáře je to ale nezmapovaná oblast a proto uvítají vaši zpětnou vazbu.

Zveřejnit odpověď