Vychází DLC se slovenskými a italskými nátěry pro Euro Truck Simulator 2

Tým vývojářů, kteří jsou autory her Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator, má již přes 60 členů. Toto číslo není konečné, počet zaměstnanců SCS Software se stále rozrůstá. Někdy vývojářům trvá delší dobu, než jsou skutečně připraveni vypustit do světa další novinku, můžete si ale být jistí, že mají stejné pocity jako vy – přejí si, aby byli schopni vydávat nové mapy a vozidla rychleji.

Tým SCS Software se usilovně snaží hledat další talenty do svého týmu. V posledních měsících se rozšířil o čtyři lidi, kteří se podílí na vývoji map a tahačů. Prostory, které má SCS Software k dispozici, brzy dosáhnou maximálního zaplnění. Vývojáři už tedy přemýšlí o tom, zdali pronajmou více místa v současném sídle, nebo se opět přestěhují.

Jednou z oblastí, kde vývojáři v průběhu času zvýšili svou produktivitu, jsou nátěry zemí pro tahače v Euro Truck Simulator 2. Vývojáři si uvědomují, že nátěry jsou maličkosti a všichni netrpělivě očekávají velké aktualizace a mnoho nového obsahu, stále je však ještě několik zemí, jejichž nátěry dluží svým fanouškům.

Dnešním dnem vychází rovnou dva stažitelné balíčky, tentokrát se slovenskými a italskými nátěry, které si můžete pořídit na Steamu kliknutím na příslušný obrázek níže. Cena jednoho balíčku je 0,99 € (~30 Kč).

Slovak Paint Jobs Pack Italian Paint Jobs Pack

Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.


Novinka 1
Novinka 2

14 comments

Zveřejnit odpověď