SCS Software na Transport Expo 2016

Na konci listopadu skupinka vývojářů z SCS Software navštívila další veletrh, tentokrát Transport Expo 2016 v Praze. Nejedná se o žádnou herní výstavu, jde čistě o skutečné tahače, návěsy, užitková vozidla, stroje a zařízení s nimi související, nicméně i pro stánek s hrami od SCS Software se zde našel prostor.

Podobně jako na GDS 2016 byl stánek vybaven třemi monitory spolu s volantem, řadicí pákou a pedály a nezapomnělo se ani na VR zařízení Oculus Rift. To vše si návštěvníci mohli vyzkoušet v American Truck Simulator nebo v rozšíření „Vive la France !“ pro Euro Truck Simulator 2.

Novinka 1

Vzhledem k zaměření veletrhu vývojáři na stánku očekávali méně hráčů, opak byl ale pravdou. Zejména v dopoledních hodinách přicházeli studenti z odborných učilišť a středních škol z různých koutů země a jak si určitě dokážete představit, více než exponáty skutečných tahačů je zaujaly právě hry a VR na stánku SCS Software. V odpoledních hodinách pak zase přicházeli dospělí návštěvníci zajímající se o skutečný dopravní průmysl.

Novinka 2

Vývojáři by rádi poděkovali každému, kdo se v jejich stánku zastavil, vyzkoušel jejich hry a pokecal s vývojáři, kteří díky nim získali spoustu zkušeností a kontaktů, z nichž mohou do budoucna vzniknout zajímavé spolupráce.

Novinka 3

Pokud byste se také někdy chtěli zúčastnit podobné akce, sledujte oficiální sociální sítě vývojářů, např. Instagram nebo Twitter, kde se včas dozvíte, kam se vývojáři chystají.

2 comments

Zveřejnit odpověď