Vzkříšení DLC Dragon Truck Design Pack pro ATS a ETS2

Před dvěma lety jste mohli v rámci vánočního eventu Grand Gift Delivery 2016 získat za doručování externích zakázek speciální DLC Dragon Truck Design Pack obsahující 2 tematické nátěry, kryt náboje kol, upravený volant pro ATS a LED panel do interiéru pro ETS2.

Kromě doručování zakázek v daném eventu nebyla jiná možnost, jak toto DLC získat, ani zakoupením. Od té doby hráči čím dál častěji žádali, aby bylo umožněno získat toto DLC i těm, kteří tehdy ATS ani ETS2 nehráli. Vývojáři se proto rozhodli vydat DLC Dragon Truck Design Pack na Steamu pro všechny.

ATS Dragon Truck Design Pack ETS2 Dragon Truck Design Pack

Jedntolivé DLC pro ATS a ETS2 si můžete zakoupit samostatně za 1,99 € (~50 Kč) kliknutím na příslušný obrázek výše. Výrazně však doporučujeme koupit balíček Dragon Design Bundle, se kterým dostanete obě DLC za cenu jednoho, a to i v případě že nevlastníte jednu z her.

Novinka 1

Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ATS naleznete zde a pro ETS2 zde.


Novinka 2 Novinka 3

4 komentáře

    1. Nevím, co ti na tom vadí, je to singl hra a stejně nikdo jiný neví/nevidí, co máš za dlc… Něco jiného to je v mmo, kde mít něco „exkluzivního“ může být „cool“. Exkluzivní pro některé může být to, že za to neplatili, ale mohli si to zadarmo vyjezdit.
      A jestli tím vývojáři něco vydělají, tak jen dobře pro nás. Za mně, klidně mohou pustit i další „exkluzivity“, jestli jim to vynese.

Napsat komentář