Výsledky eventu #TruckAtHome na World of Trucks

Krátce po půlnoci z pondělí na úterý skončil mimořádný event na World of Trucks podporující boj proti onemocnění COVID-19 a nyní přichází na řadu shrnutí výsledků.

Novinka 1

Pravidla byla opravdu snadná, aby se mohlo zapojit co nejvíce lidí, a hned během prvních 24 hodin hráči odjeli dohromady přes 120 milionů kilometrů. Kromě toho o víkendu došlo zároveň k překonání dlouhodobého rekordu v počtu současně hrajících hráčů, kterých v jeden moment bylo přes úctyhodných 61 tisíc.

Novinka 2

Aktivita hráčů byla obrovská jak na sociálních sítích, tak v samotných hrách. Za pouhý týden se eventu zúčastnilo celkem 209 183 hráčů, kteří dohromady doručili 994 149 zakázek, jejichž vzdálenost činila dohromady 584 564 638 km, což pro lepší představu je jako byste dvakrát přešli ze Země na Slunce a zpět.

Novinka 3

Za každých 20 milionů ujetých kilometrů vývojáři na sociálních sítích rozdávali aktivační klíče k základním hrám i mnoha rozšířením, dohromady tak rozdali přes 1 200 klíčů. Ty hlavní dary ovšem šly na pomoc těm, kteří v první linii bojují proti onemocnění COVID-19. Dohromady bylo rozdáno přes 400 000 Kč (15 000 €) různým nadacím, organizacím a spolkům, jejichž přehled si můžete prohlédnout níže.

Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6 Novinka 7
Novinka 8 Novinka 9
Novinka 10 Novinka 11

Pro hráče však zbývá ještě jedna dosud neoznámená komunitní odměna do hry, která je stále v přípravě, takže stále můžeme jen hádat, co to bude. A pokud vás zaujaly tematické nátěry na tahače, příslušné oficiální mody jsou samozřejmě k dispozici přes Steam Workshop i po skončení eventu.

Novinka 12 Novinka 13

9 comments

Zveřejnit odpověď