Nový nátěr a chladicí jednotka pro DLC Krone Trailer Pack

Od roku 2018 SCS Software úzce spolupracuje se společností Krone a několik návěsů z jejich nabídky tak již bylo přeneseno do hry. Jeden z nich ovšem nyní slaví své 25. výročí – konkrétně chladicí návěs Cool Liner, který byl poprvé představen v roce 1996 pod názvem „Krone-Wabash“.

Novinka 1 Novinka 2

K této příležitosti se vývojáři znovu spojili se společností Krone a připravili speciální výroční nátěr, který majitelé DLC Krone Trailer Pack mohou použít na svůj vlastní Cool Liner ve hře. Kromě nátěru zde najdou také novou chladicí jednotku Celsineo, kterou si mohou přidat místo těch původních. Spolupráce ovšem bude i nadále pokračovat a už nyní jsou plány na nový obsah do hry, který by měl vyjít koncem letošního roku a také během roku 2022.

Novinka 3 Novinka 4

Pokud vás zajímá více informací o této spolupráci, pak si určitě nalaďte páteční stream SCS Software, který proběhne od 17:00 na oficiálním Twitch kanále či YouTube kanále a kterého se zúčastní i VIP host přímo ze společnosti Krone. A pokud navíc vytvoříte screenshot ze hry s výročním nátěrem, umístíte ho na Facebook, Twitter nebo Instagram s hastagem #25YearsCoolLiner a označíte oficiální profily SCS Software i Krone Trailer, pak máte šanci získat speciální dárek z oficiálního dárkového zboží Krone.

Novinka 5

2 comments

  1. dobrý a co už konečně přidat i na chladicí navěsí zvuk chladáku jak je k tomu v reálu ? nechápu na co zase dlc zničím extra scs nepřichází ! skiny si dnes umí udělat skoro každý tak proč to dávat zase zbytečný DLC chápu aby zase vymlátili z lidi prachy za nic .

    ale aby se cela firma zamyslela nad tím zakopat cele ETS2 vytvořit úplně novy engine hry a udělat vice pro makanější hru . pač tento ENGINE hry je starej 21 let !

Zveřejnit odpověď