Jak jste si určitě všimli, vývojáři z SCS Software postupně zpomalili vydávání stažitelných balíčků s kosmetickými předměty. Hlavním důvodem je zavedení kosmetických odměn za plnění World of Trucks eventů, nicméně další tematické balíčky budou stále občas vycházet, jelikož o ně hráči projevují zájem.
Tentokrát přichází balíček Space Paint Jobs Pack, který obsahuje 6 tematických nátěrů na tahače a 2 dekorační předměty do interiéru. Můžete si jej koupit na Steamu za 1,99 € (~50 Kč) kliknutím na obrázek níže.
Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.
![]() |
![]() |
Zdroj:
Konečne niečo pre nás milovníkov vesmíru 🙂 super práca!
Na tom Ivecu to vypadá pěkně.Koupený to zatím nemám ale vemu to.
ja kupujem všetko i to menej príťažlivé, proste podporiť svoju obľúbenú hru je pre mňa povinnosťou 🙂
Okej máme tu už kabely k návěsu, vlaječky na okénka, blbůstky do interiéru, tak mě napadá ještě jedna věc a to úprava interiéru spacího místa. Přeci jenom teď to vypadá strašně sterilně. Myslim, že u nového Meďáku leží alespoň pohozená deka. Vim, že je to prakticky k ničemu, ale nějakej polštář,deka, na vrchní postely batoh, či visící kalhoty či mikina, prostě aby ta kabina dostala nakovej ten finální dojem, že člověk fakt jede, pracuje, spí v tom kamionu 😀 Asi tak no, tak jsem si zas jednou vylil srdíčko 😀 😀
Tak je pravda,že je to tam takový pustý.Mohli tam dát trochu něco na „oživení“.Ale já se stejně většinou dívám dopředu
Jasný chápu 🙂 Já to beru tak, že když se rozhlížím do stran a kouknu doprava, tak je tak nějak vidět holá postel 😀 😀 jsem si stáhnul od SISLa modpack a mám i spolujezdce na oživení, ale na postel asi nic není ještě
S tím spolujezdcem nevím.Viděl jsem mnoho videí kdy tam seděla baba (asi ……..) ale to mě osobně se vůbec nelíbí.Ale to je věc vkusu.Zrovna včera jsem na youtube viděl nějaký live z jízdy slováka v ETS2.Ten to tam měl tak přeplácaný až to nebylo hezký.
Sice to není nátěr ale docela bych bral,kdyby se SCS pokusily udělat vlaječky především fotbalových klubů.Určitě bych si jeden vybral,kdyby tam byl.Ale tady to asi drhne na právech a to bude asi problém.
Mě sport nezajímá takže je mi to jedno. Já bych raději více blbostí do interiéru.
A jaky by to mel byt? Mohl bych se pokusit ti tu vlajecku udelat.
Tak vzhledem k tomu,že někdy od devadesátých let (možná ještě dříve) mě bere FC Barcelona tak tohle a z českých je to Sparta Praha.Ale na tý netrvám.
A myslis tu do interieru nebo tu co je na zrcatkach?
Jako jsou vlaječky v interíéru.
Ok, mrknu na to jak se k tomu dostanu 😉 I kdyz tu Spartu bych teda delal nerad 😀
Spartu nemusíš.Já to zase tak neberu.Jezdil jsem na ni ještě za Rosickýho,potom odešel a Sparta odešla s ním.Ještě dříve na konci sedmdesátých let jsme s bráchama a s tátou jezdily do Prahy a on nás nechal u tetky a šel fotbal.Já to tak ještě nebral.
Ohledně těch klubů – já používám tohle: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=883348741&searchtext=arsenal
Požádal jsem toho autora, ať udělá můj oblíbený klub a on mě vyslyšel 🙂 Ten červený stoleček i celý interiér k tomu nepatří. Jen ty doplňky.
@Hellforce – Koukni sem, tam je i Barca – https://ets2.lt/en/football-pennant/