Tým SCS Software na cestách

Život vývojářů počítačových her není jen o vyhřívání se v křesle za monitorem počítače. Takový vývojář musí také cestovat, zejména ve firmě jako je SCS Software. Musí navazovat nové obchodní vztahy a získávat a udržovat kontakty, nejen v rámci herního průmyslu, ale také v obrovském světě dopravy a logistiky.

Jak jste si jistě všimli v nedávné novince, malá skupina vývojářů navštívila veletrh dopravního průmyslu IAA Commercial Vehicles 2016. Veletrhy přináší obrovskou příležitost pro rozhovory se společnostmi působícími v dopravním průmyslu, navázání nových kontaktů a inspiraci pro budoucí rozvoj. Cílem vývojářů je do dalšího veletrhu IAA vytvořit ještě lepší vazby v tomto průmyslu, tak aby zde mohli prezentovat své hry. Z návštěvy pro vás vývojáři připravili také krátký film se svými dojmy, který můžete zhlédnout v níže přiloženém videu.

O několik dní později vývojáři vyrazili do Seattlu na Steam Dev Days. Platforma Steam má rozhodující význam v podnikání SCS Software. Steam, který má v aktuální chvíli více než 100 milionů uživatelů, pomáhá oslovovat nové zákazníky a rozšiřovat komunitu fanoušků. Neméně důležitá je infrastruktura Steamu, která umožňuje vývojářům sdílet aktualizace v různých částech mezi testery, ale i mezi běžné uživatele. Steam v podstatě šetří vývojářům čas, protože nemusejí vyvíjet a udržovat vlastní infrastrukturu.

Jedna doslovná citace z článku: „Bylo velkým potěšením vidět naše logo American Truck Simulatoru na obrazovce mezi uznávanými hrami vydanými v roce 2016, které uspěly díky své komunitě fanoušků.“

Novinka 1 Novinka 2

Od 21. do 23. října bude probíhat veletrh v polské herní aréně v Poznani (Poznań Game Arena). Vývojáři zde díky svému partnerovi IMGN.PRO budou prezentovat své hry a fanoušci budou mít první možnost vidět a vyzkoušet si chystané DLC Vive La France. SCS Software naleznete v hale 7 u stánku 65. Můžete zde potkat několik zaměstnanců SCS Software, kteří se narodili v Polsku. Z našeho odhadu by to mohl být například Piotr Łuciuk anebo zakladatel a bývalý vývojář neoficiálního multiplayeru Eryk Dwornicki.

4 comments

  1. Taky si myslím že Steam je super věc, hlavně když vyjde do hry nějaká aktualizace tak ji nemusím nikde hledat, sama se nainstaluje, když steam začínal nenáviděl jsem ho, ale postupem času jsem změnil názor a bez steamu si to dnes neumím přestavit. Dobrá věc na steamu je i to že kamarádovy můžu koupit nějakou hru jako dárek třeba k narozeninám, a nemusím za ním chodit, ani jezdit, prostě koupím jako dárek a je vše vyřešeno, steam je prostě super.

  2. Co se tyce Steamu,tak si uz dnes bez toho to programu nedokazu predstavit hrani, a to jsem kdysi byl zasadne proti.Ale dnes je to pro me paradni vec,clovek koupi hru,stahne a hraje.Hra se automaticky aktualizuje,bety k vyzkouseni,komunita hracu atd.
    A hlavne ma hrac uz hru naporad a ne jako kdysi kdyz jsme ztratili CD s hrou a serialovym klicem tak bylo po vsem.
    Dnes pres Steam ma uz uzivatel hru naporad a nikdo mu ji nevezme,neztrati a neznici.
    Doufam,ze se objevi nejaka videa z akce v Polsku at se muzeme podivat na gameplay zabery z Francie,coz se urcite na internetu objevi.
    Ted uz jen zbyva,kdy se ta akce uskutecni.

Zveřejnit odpověď